Ana sayfa Özel Günler Evlilik Teklifi Fikirleri – En Güzel Evlenme Teklifleri

Evlilik Teklifi Fikirleri – En Güzel Evlenme Teklifleri

745
Evlilik teklifi fikirleri
Evlilik teklifi fikirleri

Evlilik teklifi fikirleri, romantik evlenme teklifleri, ilginç evlilik teklifleri, sürpriz evlilik teklifleri, güzel evlenme teklifleri, sürpriz evlenme teklifleri, romantik evlilik teklifleri, yatta evlenme teklifi, en iyi evlenme teklifleri, etkileyici evlenme teklifleri, evlenme teklifleri fikirleri, evde evlilik teklifi, unutulmaz evlilik teklifleri, değişik evlilik teklifleri, sürpriz evlenme teklifi fikirleri ve evlilik teklifi önerileri gibi düşünceler aklınızda ise evlilik süreci başlıyor demektir. Başlamak bitirmenin yarısı derler. Yolun yarısına gelmişsiniz bile. Allah tamamına erdirsin. Ayrıca Sevgiliye Hediye Fikirlerine de bakmanızda fayda var.

Evlilik Teklifi Fikirleri –  En Güzel Evlenme Teklifleri


En Güzel 58 Evlenme Teklifi Fikirleri

Evlenme teklifiniz eşiniz tarafından hiçbir zaman unutulmayacaktır bundan emin olabilirsiniz. Ayrıca Arkadaşlarına ve yabancılara defalarca anlatacağı en güzel hikayelerinden biri olacaktır. Tavsiyemiz bu romantik evlenme teklifi fikirlerden birini kendi tarzınıza göre seçerek benliğinizi de katıp aksiyona geçmenizdir.

Topluluk İçinde Evlilik Teklifi Fikirleri

 1. İkiniz için de önem taşıyan ve sevdiğiniz bir yer seçin. Yakınınızdaki birilerinden fotoğraf yada video çekmesini isteyin. Teklifinizi diz çökerek yapmayı unutmayın.
 2. Evlilik teklifinizi bir parkta veya başka bir kamusal alanda en sevdiğiniz aşk şarkısını bir müzisyen grubuna söyleterek yapabilirsiniz. Şarkı sözlerine sevgilinizin adını da ekletebilirseniz süper olur.
 3. En sevdiğinizi televizyon şovlarından birisi ile irtibata geçin ve prodüksiyon tamamlandıktan sonra teklifinizi yapın. Bu inanılmaz olacaktır.
 4. Bir sokak karikatüristi ile de sürpriz bir evlenme teklifi hazırlayabilirsiniz. Karikatüristten “Benimle evlenir misin?” yazmasınız isteyin ve teklifiniz gösterin.
 5. Bulunduğunuz şehirde büyük bir akvaryum varsa akvaryumun içine su geçirmeyecek bir maddeden yapılmış bir zemin üzerinde “Benimle Evlenir misin?” yazdırıp, daha sonra sevgilinizi oraya götürün.
 6. Bu olayı hazine avına çevirip merak ve heyecan duygusunu beraber yaşayabilirsiniz. Evde bir ipucu vererek başlayın(el yazısı ile yazılan bir not veya kısa mesaj) şehrin dört bir yanında en sevdiğiniz noktalara başka ipuçları yerleştirin ve sonunda sürpriz kelime “Benimle evlenir misin?”
 7. Dans etmek ve eğlenmek için bir gece dışarı çıktığınızda DJ den bir müzik çalmasını isteyip, mikrofonu alarak en sevdiğiniz şarkıyı söylemeye başla. Sonu tabi ki belli “Benimle evlenir misin?” Kendinizi kaptırıp teklifi unutmayın!
 8. Teklifinizi bir konser alanında lazer ile gökyüzüne yazdırarak yapabilirsiniz.
 9. Bir gazeteye tam sayfa bir reklam verebilirsiniz ya da sevgilinizin arabada yolculuk ederken dinlediğiniz bir radyodan evlenme teklifinizi radyo dj ine dile getirtebilirsiniz.

Unutulmaz Evlilik Teklifleri

 1. İki kişilik romantik bir yurt dışı kaçış planlayın. Uçakta iken 35.000 feet yükseklikte teklifinizi kabine anons yaptırarak yapabilirsiniz.
 2. Bulunduğunuz şehirde gezintiye çıkmak için bir bisiklet kiralayın. En önemli anılarınızı yaşadığınız yerlere gidin ve güzel günlerinizi anımsayın. Sonrasında bingo. Evlilik teklifi geliyor.
 3. Sahile gidin ve birlikte kumdan bir kale inşa edin. Sevgilinizin görmediği bir anda kalenin en yüksek kulesine bir yüzük bırakın.
 4. Geziyle geçen uzun bir günün ardından otelin barında bir şeyler içerken odanıza romantik bir ortam hazırlatın(gül, mum şampanya vs.) ve “Benimle evlenir misin?”

Evde Evlilik Teklifleri

 1. Bir parti düzenleyin. Arkadaşlarınızı toplayın. Herkese “Benimle evlenir misin?” yazan harflerden birisi yazılı tişört giydirin. Ardından hiç ummadığı bir anda karışık bir şekilde arkadaşlarınızı sıralayın ve ne yazdığını çözmesi için ona 1 dakika süre verin.
 2. Teklifinizi ailesinden birilerini organize ederek yattığı odanın tavanına parlak yıldız çıkartmaları ile yazın ve geceyi bekleyin. Yattığında şok olacak ve size bir telefon gelecek. Bilin bakalım kim?
 3. Sokağına tebeşir ile yazılmış ve güllerle çerçeve içine alınmış bir yazı da güzel bir hatıra olarak kalabilir.
 4. İlişkinizdeki fotoğraf anılarıyla eviniz deki en sevdiğiniz odanın duvarlarını doldurun. Yada fotoğrafların her birini uçan balonların üzerine yapıştırabilirsiniz. Sonrası sizin hayal gücünüze kalmış.
 5. Evinizdeki bütün ışıkları kapatın ve mumlardan bir yol ve çember oluşturun. Mümkünse evinizin en uzak odasını seçin ve oluşturduğunuz mum halkasının içine tek taş yada durumunuza göre beş taş yerleştirin.
 6. Sevgilinizin uyuduğu sırada kapısına elinizde şampanya ve çilek ile gidin ve ona güzel bir uyandırma servisi sonrası evlilik teklifinde bulunun.
 7. Evinizin kapısından en uzak noktasına kadar bir kırmızı kurdele bağlayın üzerine iğnelerle bütün anılarınızı asın. Yolun sonunda kurdelenin ucunda sizi birbirinize bağlayacak yüzükleriniz olsun.
 8. Sevgilinizin en sevdiği yemeklerin olduğu bir masa hazırlatın. Tabi bunun için bir şef kiralayın. Yemekler dahil her şeyin mükemmel olmasına dikkat edin.

Teknolojik ve İlginç Evlilik Teklifleri

 1. Sevgilinizin iTunes müzik listesine bir evlilik şarkısı kaydedin ve beklenmeyen bu durumu podcast olarak kaydedin.
 2. Arkadaşlarınızın “Benimle”, “Evlenir misin?” pankartlarını tuttuğu iki tane fotoğraf çekin ve sevgiliniz bir yerde arkadaşları ile otururken whatsapp üzerinden gönderdin. Önce 1. Sonra 2. yi gönderdiğiniz anda önünde diz çökün ve yüzüğü açarak teklifinizi edin.
 3. Bir web sayfası yaptırın. İçeriğinde sevgilinize aşkınızı ifade eden bir şiir ve evlenme teklifiniz olsun. Bu web sayfasına ulaşması için bir ipucu verin. Artık nasıl ipucu vereceğiniz size kalmış.
 4. Instagram’dan canlı yayın başlatın. Tüm sevdiklerinizi orada olmasını sağlayın. Sevdiğinizin de haberi olmasa bile orada olacağından emin olabilirsiniz. Eğer olmaz ise yakın kız arkadaşlarından birini arayarak orada olmasını sağlayabilirsiniz. Geri kalanı sizde.

En İyi Yiyecekli Evlilik Teklifi Fikirleri

 1. Favori restoranınızda yemeğin hemen ardından gelecek olan tatlı üzerine yüzüğünüzü koydurun. Tatlınız geldiğinde güzel bir müzik, dans ve ardından teklifinizi yapın.
 2. Çikolata, şeker ve taze meyvelerden oluşan bir sepet yapın ve içine yüzüğü kutusu ile birlikte yerleştirin.
 3. Yine bir tatlı tabağının kenarına pasta şefinden çikolata sosu ile “Benimle evlenir misin?” yazdırın ve servisi başlatın.
 4. Pastasını sevdiğiniz bir pastane, fırın, kafe yada restorandan üzerinde “Benimle Evlenir misin?” yazan bir pasta hazırlamasını isteyin ve vitrine koydurun. Sevgilinizden bir arkadaşınız için pasta alacağınızı ve seçim için yardım etmesini isteyin. Süprizlerle dolu güzel günler geçirmeniz dileğiyle. Eminim şok olacaktır.

İş Yerinde Evlilik Teklifi Fikirleri

 1. Sevgilinizin iş yerine veya okuluna giderek kimse gelmeden önce masalarına veya sınıfın tahtasına teklifinizi yazın. Görene kadar siz görünmeyin.
 2. Kış günü soğuk bir hava da sevgilinizin arabasının camındaki buz zemine “Benimle Evlenir misin” yazısını kazıyarak yazabilirsiniz. Sevgiliniz arabasına bindiğinde yazıyı düz görecek şekilde kazımanızı öneririz.

Eğlenceli Evlilik Teklifi Fikirleri

 1. Büyük bir buzdolabı kutusunun içine girin ve kargo ekibinden sizi sevgilinizin evinin içerisine kadar götürmesini isteyin. Üzerine “Sevgilinden ömür boyu sürecek bir hediye” yazdırın ve açması için bekleyin. İşte tam açtığında “ta ta ta taaaaam”. Diz çöküp teklifinizi yapın. Tabi bunları kameraya kaydetmeyi unutmayın.
 2. Eğer sevgiliniz Kinder Sürpriz yumurta seviyor ise yüzüğü onun içerisine koyarak şaşırtabilirsiniz.

Kaynak: 58 Most Romantic Ways to Propose

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here