Ana sayfa Adım Adım İç Mekan Tasarımı Süreciniz | Adım Adım

İç Mekan Tasarımı Süreciniz | Adım Adım

520
Adım Adım İç Mekan Tasarımı Süreciniz
Adım Adım İç Mekan Tasarımı Süreciniz

İç mekan tasarımı sürecinizin televizyon programlarında olduğu kadar hızlı ilerlemesi muhteşem olmaz mıydı? Hayal etmek yeterli … Bir anlaşma imzalamanız ve keşif ekibinin ertesi sabah gitmeye hazır 07: 00’da evinizin  kapınızda olmasına dikkat edin! Tamam,  tamam, gerçeklere dönelim, kontrolü ele almanın zamanı geldi. İşte bir iç mekan tasarımı projesinin gerçek aşamalarının kısa bir taslağı, böylece başlamadan önce sizleri neler beklediğini neler yapmanız gerektiğiniz biliyor olacaksınız.

İşte Adım Adım İç Mekan Tasarım Süreciniz

Programlama Aşaması, ilk buluşma gibidir ancak henüz kelebekler yoktur. İşte bu noktada sizi ve isteklerinizi tanımaya başlıyoruz. Size  bir takım sorular sorar, mevcut mobilyalarınızı envanterler ve ölçüler alırız. Alanınızı fotoğraflayacak, proje bütçenizi ve zaman çizelgesini konuşacağız. Bir  sonraki  aşamada iç mekant tasarımı geliştirmek için hazırlık yapmış olacağız.

Birlikte zamanımız artıyor. Şu anda gerçekten ciddiyete geldik ve konuşmak için özel olmak istedik. Tezgahlarınızdan, süpürgeliklerinize kadar tüm detaylar hakkında samimi ve ayrıntılı konuşmalar yapıyoruz!

Tüm çizimleri detaylandırıyoruz, böylece İç Mimarınız  tasarım amacımızın ne olduğunu tam olarak biliyor ve işinizi fiyatlandırmak için doğru çizimler oluşuyor.

Birkaç yüklenicinin tekliflerini ve teklif zaman çizelgelerini aldıktan sonra, doğru ve adil fiyatlandırma sağlamak için her birinin incelemesini yapıyoruz.

Ayrıca, tüm ekipmanlarınız, iç mekan tasarımı için kaplamalarınız ve mobilyalarınız için satınalma / imalat siparişleri hazırlanıyor ve gönderiliyor, böylece inşaat başlamadan önce öğeler alınır ve kurulmaya hazır olur.

Artık nişanlıyız ve birlikte yeni bir şeyler inşa etmeye başlıyoruz. Bu aşama heyecan, sürprizlerle doludur ve bir “Ohhh-Belki-Yeniden Ziyaret-Bütçe” anı serpiştirilmiş birkaç “Ben-Ben-Bilemiyorum-Bu-Olabilir” gibi ünlemlerle doludur. Biz İç Mimarlar (çoğu) İnşaat Aşaması için yaşıyoruz! Düşüncelerimizin hayata döndüğünü ve yüzümüzdeki o gülümsemenin göründüğünü görüyoruz, hissediyoruz. Ustaları denetlemek ve işin planlandığı gibi ilerlemesini sağlamak için sıklıkla işin başında duruyoruz. Endişelerinizi gidermek için sizinle haftalık toplantılar gerçekleştiriyoruz. Yapımı takiben, yeni mobilyalarınızın, aksesuarlarınızın ve sanat eserinizin teslimatını ve montajını koordine ediyoruz.

Büyük Gün geldi ve şimdi, biraz yorgun olsak da, “Vay be, büyük insanların rüyalarını gerçekleştirebildiğimiz ne kadar güzel bir deneyim” diyerek oturuyoruz. Ve sonra… yaşayacaksınız… Birlikte vakit geçirmeden önce sizinle nihai bir görüşme gerçekleştirir ve dikkat edilmesi gereken kalan küçük parçaların bir listesini hazırlarız. Ayrıca, tüm yeni yüzeyleriniz, mobilyalarınız ve ekipmanlarınızın bakımlarını tartışırız, böylece onlardan yıllarca keyif alabilir ve yeni görünüşlerini koruyabilirsiniz. Uzaklaştıkça, işbirliğimizin, asla ayrılmak istemediğiniz kişiselleştirilmiş bir mekanda yaşamanız ve çalışmanız için temel oluşturduğu bilincindeyiz. Mekanlarınız var oldukça bizlerde sizlerin yanındayız…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here