Ana sayfa Kişisel Bakım Kahve Saç Rengi Modelleri – Kumral Saç Rengi Modelleri – 2017 Trend...

Kahve Saç Rengi Modelleri – Kumral Saç Rengi Modelleri – 2017 Trend Saç Renkleri

1324
Kahve saç rengi
Kahve saç rengi

Saçlar kadınların aksesuarıdır. Ne kadar sağlıklı ve bakımlı saçlar olursa, bir kadını o kadar şık, temiz, sağlıklı ve genç gösterecektir. Biz bayanlar saçlarımızı boyatmadan önce milyonlarca araştırma yaparken tam olarak istediğimizi bulmak adeta bir işkenceye dönüşüyor. Neyse konumuza dönelim… Genelde riskten kaçarak her tene uygun olan kahverengi tonlardan başlarız. Hem daha doğal hem de her yaşa uygun olan kahve saç rengi biz bayanların vazgeçilmezidir. Ayrıca Karamel Saç Rengi ve Küt Saç Modelleri makalemize de bir göz atabilirsiniz. Şimdi sizlerle gelin bu kahverengi saç renkleri kataloğu arasındaki seçeneklere bir göz atalım.

Kahve Saç Rengi Modelleri – Kumral Saç Rengi Modelleri – 2017 Trend Saç Renkleri


Küllü Kahve Saç Rengi

Küllü kahverengi açık, serin ve mat bir ton. Parlak, canlı ciltler, mavi veya yeşil gözlü insanlar için güzel bir renktir. Küllü saç rengi bej sarı vurgularla harika bir kombinasyon ve sofistike görüntü elde etmenize olanak verir.

Altın Kahve Saç Rengi

Altın kahverengi saç sıcak ve samimi bir renktir; buğday veya parlak ciltli insanlarda, açık kahverengi, yeşil veya ela gözlü insanlara daha uygun bir renktir. Emma Watson’ın altın sarışın efekti altın kahverengi saç rengi eklediğinizde güzel bir renk kombinasyonu örneği denemeyi düşünün.

Karamel Kahve Saç Rengi

Karamelli kahve saç rengi sıcak, kahverengi bir tondur. Altın, sıcak tenli ve açik  kahverengi gözlü insanlar için uygundur. Cildiniz aşırı derecede pembe alt tonlu ise cilt ile çakışacak bu renk ve gölgelerden kaçının! Bu gölge, balyaj veya ombré’nin daha koyu bir çikolata taban rengi ile vurgulanması da mükemmel bir seçim olacaktır.

Çikolata Kahve Saç Rengi

Görünümü kadar lezzetli olan çikolata rengi ile, saçlarınızı daha zengin, derin, ve sağlıklı bir duruş elde edebilirsiniz. Buğday ten rengi, kahverengi gözleri ile zenginlestirilen Eva Longoria’nın imza saç rengidir. Düzenli yaptırılan bakımlar ile çikolata kahve saç rengi sizlere lüks ve sofistike bir görüntü elde etmenizi sağlar.

Kızıl Kahve Saç Rengi 

Kızıl kahve saç rengi, sonbahar yaprakları tonunu anımsatan zengin kırmızı tonlarıdır. Pembe alt tonlu veya şeftali ten renkleri ve kahverengi veya yeşil gözlü insanlar için idealdir. Aralara altın sarı ışıltılarla kırmızı kahverengi saç rengine yoğun derinlik ve boyut ekleyebilirsiniz.

Sütlü Kahve Saç Rengi 

Sütlü kahverengi orta, mat bir kahverengi tonudur. Hafif ve orta sıcak ciltlerde daha güzel ve ela veya kahverengi gözleri ortaya çıkartıyor. Küllü kumral veya küllü sarı ışıltılarla zenginleştirildiğinde bu renkler harika görünüyor.

Açık Küllü Kumral Saç Rengi

Açık küllü  kumral saç rengi cool ve sofistike, özellikle eşit cilt ve gözleriniz mavi veya kahverengi ise. Saç renginde kızıllık veya bakir görmek istemiyorsanız, istediğiniz renk kesinlikle budur. Hareketli bir sonuç için birkaç güzel sari vurgular ekleyebilirsiniz. Doğal saç renginiz hafif veya orta derecede soğuk kahverengi ise bu renk tam sizin için.

Bakır Kahve Saç Rengi 

Kahverengi saç bakir renk oluşturmak için, açık kahverengi saçları altın rengi ile harmanlamak gerekir. Bu bakir kahve, eşit sıcak cilt tonları ve yeşil gözlü insanlar için harikadır. Bakır kahvelerin  sönükleşmelerini veya canlılığını kaybetmelerini önlemek için, sıcak saç renkleri ile bakım yapmanızı tavsiye ediyoruz. Bakır renkle işlenmiş saçlar için özel olarak formüle edilmiş bir şampuan ve saç kremi kullanınız.

Mocha Kahve Saç Rengi 

Mocha kahverengi zengin kahve soluk süt veya krema ile karıştırıldığında oluşan  koyu kahve tonudur. Mocha kahvesi çeşitli  cilt tonlarına uygun olması için kolaylık verici ve sıcak kahverengi veya yeşil gözlerle harika görünmektedir.

Kestane Saç Rengi 

Kestane rengi zengin, derin, hafif kızılımsı kahverengidir. Sarı cilt tonları haricinde çoğu cilt için uygun ve risksizdir. Kahverengi veya yeşil gözlü insanlar için hoş bir renk tercihi olacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here