Ana sayfa Kişisel Bakım Karamel Saç Rengi Modelleri – Karamel ile 20 Müthiş Model Fikirleri

Karamel Saç Rengi Modelleri – Karamel ile 20 Müthiş Model Fikirleri

740
Karamel saç rengi
Karamel saç rengi

Karamel saç rengi inanılmaz derecede çekici tonlara sahiptir. Dip boyası kolayca yapılabilecek mükemmel seçimlerdir.

Şanslı olduğumuz nokta şu ki, bu tatlı boya renksiz bejlerden ve yumuşak kremsi tonlardan zengin mandalina ve koyu kahverengi şekerlere kadar geniş bir renk yelpazesine sahiptir. Kelimenin tam anlamıyla herhangi bir saç rengi karamel tonlarına çok rahat geçiş yapabilir. Ayrıca ışıltıların doygunluğunu değiştirebilir, çok hassas ve incelikli, ya da tam tersi canlı ve farklı bir görünüşe sahip olabilirsiniz.

Şu an için hayal etmeniz zor olsa da, aşağıda dikkat çekici örneklerimizi inceledikten sonra karamelin ruhuyla ve size katacağı enerjiyle daha iyi bir fikre sahip olacaksınız. Ayrıca,

makalelerine de bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Şimdi sizin için en iyi 20 “karamelize” görünümü içeren şovumuz başlıyor. Hoş geldiniz!

Karamel Saç Rengi Modelleri – Karamel İle 20 Mükemmel Görünüm


Karamel orta kahve veya sarışın tabanı highligt eder; bunun sonucunda, sofistike ve seçkin bir saç rengi sağlayan birkaç hoş tonun yumuşak akışını bizlere sunar. Ünlülerinde birçoğunun karamel saç rengi seçtiğini vurgulamadan geçmeyelim. Her şeyden önce karamelin ışıltısı bütün dünyada gurur vericidir. Herhangi bir saç türüne, uzunluğuna uygundur ve sarışınlarda ve esmerlerde kullanılabilir. Ayrıca Saç Uzatma Yöntemlerini de incelemelisiniz.

Instagram ve kutlamalardan derlediğimiz karamel ışıltıları ve renk çeşitleri seçim yapmanızı biraz zorlaştırabilir. Gelin size uygun olan karamel saç rengi modellerini beraber seçelim.

1. Sarı ve Karamel

Karamel ışıltılarına sahip olmak o kadar eğlencelidir ki, istenilen saç stili kolayca yapılabilir. Mükemmel bir saç rengine sahip olsanız bile, doğru kesim olmadan sizin için en iyi görüntüyü elde etmeniz mümkün değildir.

2. Kısa ve Tatlı Sarı İçeren Koyu Bir Model

Karamel ışıltıları söz konusu olduğunda, saç kesimi de büyük fark yaratıyor. Mükemmel bir saç rengine sahip olsanız bile doğru bir saç kesimi olmadan istediğiniz çekici görünüşe sahip olamazsınız. Saçlarınız her zaman uzun oldu ise daha modern ve şık görünmek için kısa modeller de deneyebilirsiniz.

3. Peek-a Boo’nun Öne Çıkanları

Koyu kahverengi saçlar, küçük karamllerle tatlandırıldığında yada altın sarılar atıldığında daha güzel hale getirilebilir. Alt katmanda üste kadar istediğiniz kadar Altın sarı ekleyebilirsiniz. Ancak siz yine de minimumda tutmaya çalışın. Uzun vade de daha çekici olacak.

4. Kahverengi Saçlar İçin Müthiş Balyage

A-line saç kesimi kahverengi tonlara sahip olduğunda daha çekici görünür. İster kıvırcık yada dalgalı, ister düz kesime sahip olun, bu bakımı zahmetsiz saç stili ile gözleri üzerinize çevireceksiniz.

5. Karameli Akıtın

Saçınızı dalgalı hale getirmek çok zaman alabilir. Ancak doğal olarak dalgalı bir saça sahipseniz maşa ile kolayca bunu yapabilir ve saçlarınızın hacmini zenginleştirebilirsiniz. 

6. Hafif Mat kahverengi Saç Modeli

Kahverengi saç altın dokunuşlarıyla zenginleştirilebilir. Sadece ince renk solmasını kullanarak, saçın üst kısmı düz koyu renkle başlar ve altta altın renkli bukleler haline dönüşür.

7. Omuzlara Kadar Karamel Saç Rengi

Ballı kahverengi saçları daha koyu bir taban üzerinde uygulayınca gerçekten boyut ve parlaklık getiriyor. Vurgularınızın en parlak olmasını sağlayacak şeyi bulmak için ballı kahve ışıltıları denemeye devam edin.

8. Uzun ve Güzel Kahverengi Saçlar

Kahverengi saç çok beğenilen bir renktir. Çünkü her tona yakındır. İyi bir renk saçları daha sağlıklı ve daha dolgun gösterecek bir parlaklık katacaktır.

9. Parlayan Kahverengi Saçlar

Sarışın vurguları olan kahverengi saçlar, saç tellerinin pratik olarak aydınlatılmasına neden olur. Bu renk cümbüşü gevşek kıvırcıklardan, bir at kuyruğu modele kadar her tarzda daha çok ortaya çıkıyor.

10. Karamel Işıltıları ve Dağınık Dalgalar

Altın vuruşlar ve gelişi güzel dalgalar karamel kombinasyonları arasında rakipsiz olmaya çok uygun. Görünüşü biraz daha keskinleştirmek için bal rengi çizgileri kahverengi çizgiler ile kontrastlayın. Daha açık ve koyu tonlar birbirleriyle ahenk oluştururlar. Bunların yanında güzel bir görünüşe sahip olmanızı sağlarlar.

11. Uzun Bobinler İle Altın Bukleler

Vurgulu bir kahverengi saç sizi kolay kolay yanlış bir seçim yapmaya zorlamaz. Siyah saçlılar için doğal saç renginden başlamaları ve altın vurgular ekletmelerini öneriyoruz.

12. Koyu Kahverengi ve Amber Retro Dalgaları

Bu çekici saça sahip olmak için çok zamana ihtiyacınız yok. İyi bir genetik saç tipine ve rengine, ayrıca stil özelliklerine ve parlak bir saç boyasına sahip olabilirsiniz, ancak boyama işi de önemlidir. Espresso kahverenginin ve daha açık renk tonlarının uyumlu karışımı prizmatik bir etki yaratır.

13. Orta Kahve Rengi Saçlarda Kısa ve Kalın Vurgular

Rengi saç köklerinize kadar uygulayın. Açık bir ten rengine sahipseniz bu saç tam size göre olabilir.

14. Açık Kahverengi Saçlar ve Amber Tint

Bu saç renginde ne kadar vurgulama yapacağınızı siz belirleyebilirsiniz. Bu modelde kehribar, bal ve karamel vurguları, üniform bir görüntü oluşturmak için saçınızdaki gölgelerle ahenk oluşturur.

15. Çikolata ve Karamel

Karamel saç modellerinin en gözdesi olmaya adaydır diyebiliriz. İyi uygulama, katmanlama ve güzel balyajların neticesinde bu saça sahip olabilirsiniz. Kuaförünüze saçlarınızı katmanlı olarak kesmesi gerektiğini söyleyin.

16. Karamel – Vurgulu Kısa Kesim

Saçlardaki en önemli olay boyandığının fark edilmemesidir. Karamel doğal bir saç rengi de olabilir. Ancak bir profesyonel doğal görünümlü karamel saçlara sahip olmanızı sağlayabilir.

17. Koyu Taban Üzerine Sarılar

Koyu dip üzerine açık renk uçlar müthiş bir fikir. Aynı sitile tekrar tekrar sahip olabilmek için fırça ve maşa kullanın. Daha sonra güçlü bir şekillendirici sprey ile sabitleyin.

18. Parlak Altın Sarı Dalgalar

Karamel saç rengi katalogları arasında en beğenilen modellerden biridir. Kül rengi kahverengi tabanı altın sarısı vurgularla harmanlayın. Sonuç, güneşle aşk yaşayan bir saçlara sahip olmanızı sağlayacaktır.

19. Harmanlanmış Sarı Şeritler

Sarı ve kahverenginin birlikte kullanılamayacağını kimse söyleyemez. Bu yaklaşım nefes kesici saç vurguları oluşturur. Koyu dipleri ve sarı vurguları olan bu omuz boyu stilden ilham alın.

20. Yumuşak Sarı ve Kestane Vurgusu

Burada kaliteyi bulabilirsin. Bazı renk kombinleri gibi bağırmazlar ve neredeyse fark edilmezler. Ancak mükemmel ve orijinal bir görünüme sahip olmak için tercihiniz olabilir.


Karamel saç rengi size bu 20 görünümden birini kazandırabilir. Öyleyse hadi kuaföre! 🙂

1 YORUM

  1. Ben karamel boyattım ama açık biraz önce saçlarım siyah olduğu için hafif açıldı ince telli saçlarım olduğu için de saçımda hafif yanık oldu çok kurudu saçlarım keratin kullanarak onardım saçlarım artık yumuşacık ve rengi çok canlı görünüyor bu sayede.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here