Ana sayfa Alışveriş Koşu Bandı Fiyatları – En İyi 4 Koşu Bandı Markası

Koşu Bandı Fiyatları – En İyi 4 Koşu Bandı Markası

1238
Koşu Bandı Fiyatları
Koşu Bandı Fiyatları

Koşu bandı fiyatları hakkında ne kadar bilgi sahibiyiz?, kalite ve fiyat kıyaslamaları nasıldır? İşte bu soruları yazımızda yanıtlamaya çalışacağız.

Son zamanlarda evlerdeki yerini almaya hızla devam eden koşu bandı (yürüyüş bandı), fitness için en çok kullanılan ekipmanlardan biridir. Birçok kişi için koşu bandı, spora başlamak için en ideal seçimlerdendir. Çünkü yürüyüş diğer hareketlere göre biraz daha kolay görünür. Ayrıca Her Yerde Yapılabilecek 10 Dakikalık Egzersiz Hareketlerine de göz gezdirmenizi öneriyoruz.

Koşu Bandı Fiyatları – En İyi 4 Koşu Bandı Markası


  • Motor gücü. Alırken yakacağı elektrikten, çıkaracağı gürültüye ve yürürken ya da koşarken hissettiğiniz hassasiyet seviyesi önemli.
  • Boyutunu, bandı koyacağınız odanın boyutunu düşünerek seçmenizde fayda var.
  • Acil durumlar(düşme, ayak takılması vb.) için ‘acil durum düğmesi’ olup olmamasına dikkat edin.
  • Kullanımı, okunabilirliği ve programlanması kolay elektronik veya manuel fonksiyonlara sahip olduğundan emin olun.
  • Alacağınız markayı iyi araştırın. İşçilik kalitesi ve ekipmanın sağlamlığı çok önemli.

Koşu bandı almadan önce dikkat edilmesi gerekenler hakkında bilgi kısa ama öz bilgiler verdik. Şimdi de bazı koşu bandı modellerini markaları ve fiyatlarıyla beraber 4’den geri sayarak inceleyelim, ayrıca verilen bağlantılar üzerinden de modelleri detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz;

4. Altis

Türkiye’de en çok satılan koşu bantları markalarından biri de Altis’dir. Fiyatının uygun olması da müşterileri çeken ikinci bir özelliği. Fiyatlarına gelecek olursak 849 TL – 2900 TL arasında değişen fiyatlarla müşteriye sunuluyor. Aşağıdaki bağlantıda Altis koşu bantlarını daha detaylı ve kıyaslamalı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

http://www.hepsiburada.com/altis/kosu-bantlari-c-19249

3. Hattrick

Malzeme kalitesi ve eğitimli fonksiyonları ile Hattrick, piyasada en çok tercih edilen yürüyüş bandı markaları arasına girmeyi başarmıştır. Fiyatları 1300 TL – 4590 TL arasındaki fiyatlarla piyasadaki değerini koruyor. Aşağıdaki linkten Hattrick koşu bandı modellerini detaylıca inceleyebilirsiniz.

http://www.hepsiburada.com/hattrick/kosu-bantlari-c-19249

2. Dunlop

Masaj ve dokunmatik ekran fonksiyonu ile göz kamaştıran Dunlop marka koşu bantları binlerce evde yerini almaya devam ediyor. 1300 TL – 4999 TL arası değişen fiyatları ve modelleriyle Dunlop marka koşu bantlarını aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

http://www.hepsiburada.com/dunlop/kosu-bantlari-c-19249?wt_gl=cpc.nelk.spor.kosu-bandi&gclid=CjwKEAiA8dDEBRDf19yI97eO0UsSJAAY_yCS_P6RxqliXrnzA3gCbVIkvhrKoxYD1LZSy8SVetc_MhoCXebw_wcB

1. Voit

Voit marka koşu bantları, piyasada belki de en çok tercih edilen ve kalitesi tartışılmaz bir koşu bandı markasıdır. Otomatik eğim verebilen ve masaj fonksiyonları ile neredeyse her bütçeye uygun koşu bandı bulmak Voit markasında mümkün. 1399 TL’den 5999 TL’ye  kadar birçok model ile Voit bir dünya markası haline geldi. Voit modellerini aşağıdaki bağlantıdan inceleyebilirsiniz.

https://www.voitbayi.com/Kosu-Bandi 

1 YORUM

  1. Keşke Ultima Koşu Bandını Almadan Yazınızı Okumuş Olsaydım. Koşu Bandı Aldık Motoru Bir F16 Motoru Kadar Ses Çıkarıyor, Geri Gönderdik Hala Taksitlerini Ödüyoruz, Satıcı İademizi Yapmadı, Neyse Ki Tüketici Hakem Heyetinden Bugün Güzel Haber Geldi, Paramızı Kurtaracağız. Bir Koşu Bandı Ne Kadar Ses Yapabilir Ki Diyorsanız Videoyu İzleyin.
    https://www.youtube.com/watch?v=II8-_EaHiI8

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here