Ana sayfa Fitness & Spor Trend Egzersiz Hareketleri ile Yaza Fit Girin – 2017 Trend Egzersiz App’leri!

Trend Egzersiz Hareketleri ile Yaza Fit Girin – 2017 Trend Egzersiz App’leri!

371
Trend Egzersiz Hareketleri
Trend Egzersiz Hareketleri

Yaz yaklaşıyor! Kışın yoğun temposundan sıyrılıp iyi bir tatil yapma zamanı geliyor. İş stresi, yoğun çalışma veya okul temposundan sonra beslenmenize dikkat edememiş olabilirsiniz. Tabi bu da doğal olarak fazla kilolar anlamına geliyor. Yaza fit girmek neredeyse herkesin hayali.. Bu durum için bu yazımız dışında önerebileceğimiz birkaç makalemiz daha var; Zayıflatıcı Detoks İçecekleri Tarifi ve Her Yerde Yapabileceğiniz 10 Dakikalık Egzersiz Hareketleri. Evet yanlış okumadınız her yerde.. Evde göbek eritme ve zayıflama yöntemleri günden güne artıyor. Fakat yoğun hayat temposundan egzersize yeterince vakit ayrılmıyor veya yapılan spor hareketlerinden çabucak bıkkınlık geliyor. Aslında konumuz tam da bu noktayı ilgilendiriyor. Bu makalemizde sizler için eğlenebileceğiniz, 2017 ve son yılların trend egzersiz hareketleri, diyet ve egzersiz istatistiklerinizi görebileceğiniz akıllı telefon uygulamalarını derledik, şimdi bunlara bir göz atalım;

Trend Egzersiz Hareketleri

1. Megaformer

Aslında alternatif bir pilates hareketi ve aleti olan ‘Megaformer’, son zamanlarda dünya genelinde trend egzersiz hareketleri arasında yerini almayı başardı. Tabi Rihannalar mihannalar arasında oldukça popülermiş bu alet, e o zaman Türkiye’ye de isteriz!

2. Aqua Spin

Fitness salonlarında görmeye alışkın olduğumuz spinning aletinin havuz versiyonu diyebiliriz. Arasındaki farkı merak ediyorsanız söyleyelim; havuzda daha fazla çaba gösterileceğinden dolayı normal spinning hareketinden daha fazla kalori yakılıyor! O zaman milyar dolarlık villalarımızın havuzlarına birer spinning aleti almanın tam zamanı öyle değil mi?

3. Floating Yoga

Trend egzersiz hareketleri arasında belki de en can alıcısı… Su üstünde sörf tahtası vb. şeyler üzerinde yoga hareketleri yaptığınızı hayal edin. Zor yoga hareketlerini yaparken o an ki dengeyi kurmada zorlandığınızı düşünün. İşte bu denli efor sarf etmenizi gerektirecek ve bol kalori yaktıracak ilginç, zorlayıcı ama bir o kadar da eğlenceli bir yöntem.

En İyi Egzersiz ve Diyet Uygulamalar

1. FitStar: Tony Gonzalez

Ücretsiz olmasına rağmen bazı durumlarda ücret gerektirebilen oldukça profesyonel bir uygulama. Yapacağınız egzersizleri kişiselleştirebileceğiniz ve sosyal medyada paylaşabileceğiniz kullanımı kolay bir uygulama.

 

 

 

2. The Johnson & Johnson Official 7 Minute Workout App – Free

7 Dakikada Egzersiz Uygulaması ile kişisel bilgilerinizi girdikten sonra Smart Workuot özelliğiyle kendi egzersiz programınızı oluşturmanıza olanak sağlıyor. Ayrıca egzersiz esnasında hareketlerin zorluk derecelerini artırmanızı veya azaltmanızı bile tavsiye ediyor.

 

3. Nutrition Quiz Pro

Uygulama ücretli olmasına rağmen hakkına veriyor gibi görünüyor. Runstatic tarafından geliştirilen uygulamada kişilere beslenme, diyet, egzersiz ve sağlık hakkında detaylı ve işe yarar bilgiler sunuyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here