Ana sayfa Fitness & Spor XBody EMS Nedir? – Geleceğin Fitness Yöntemi – Sadece 20 Dakika

XBody EMS Nedir? – Geleceğin Fitness Yöntemi – Sadece 20 Dakika

857
Geleceğin Fitness Yöntemi XBody EMS
Geleceğin Fitness Yöntemi XBody EMS

Alınan kararlar, insanlar, yöntemler, mekanlar, teknoloji, kısaca her şey geçen zamandan nasibini alıyor. Ve şimdi, bu sefer değişen şey fitness yöntemimiz. Yeni nesil fitness yöntemi. Adı X body. Şu sıralar popüler olmaya başlayan XBody EMS(Elektriksel Kas Uyarımı) olayını sizler için ele aldık. Hadi gelin 2 başlıkta bu Xbody nedir ne değildir görelim.

1. Haftada 20dk Xbody EMS İçin Zaman Ayırarak İstediğiniz Vücuda Kavuşabilirsiniz

Kilolarca dumbell, tüketilen protein tozları, sarf edilen onca zaman ve sonuç; TV karşısında cips, kolaya devam. Çağımızın hastalığının, hız ve teknoloji olduğunu çok iyi biliyoruz. Gelişen teknoloji hayatımızı hızlandırmakla kalmadı, hızlandırdı da. Bu yüzden her işimizin hızlı ve çabuk olmasını istiyoruz. Bu noktada, hayalimizde ki vücuda da bir an önce kavuşmayı arzuluyoruz. Ancak bir süre sonra uyguladığımız diyetlerden ve programımızdan sıkılıp pes edebiliyoruz. İşte tam burada XBody imdadınıza yetişiyor. Haftada sadece 20 dakikalık 2 seans ve EMS sistemi ile donatılmış özel kıyafetiniz ile 2,500 kalori yakmak artık hiç de zor değil. Dahası var, normal bir egzersiz boyunca kas liflerinizin sadece %40’ını çalıştırırken XBody ve EMS sistemi ile bu oran %90 a kadar çıkıyor.

2. Programınızı Siz Belirleyin ve Başlayın

Yağlarınızı yakmak mı istiyorsunuz? Selülit problemi mi yaşıyorsunuz? İncelmek veya kas kütlenizi mi artırmak istiyorsunuz? Hemen bir program yapın.

XBody ile tanışma vaktiniz gelmiş o halde. Xbody EMS sistemi ile kaslarınızı normalden 150 kat daha güçlü çalıştırabilirsiniz. Biraz daha açacak olursak, vücudunuzun ana kas gruplarınıza(omuzlarınız, orta ve alt sırt, diz arkası, biceps, triceps, baldırlar…) elektrik akımını taşıyan 20 küçük pedden oluşan özel bir kıyafet giyiyorsunuz. Sonra, elektriği iletebilmesi için bu pedler nemlendiriliyor. Ayrıca, ‘S’ şeklinde ve üzerinde vücudunuzun her bölümüne verilecek akımın gücünü de ayarlamaya yarayan bir monitör ekran olan bir makine var. Makineyi başlattığınızda, normal egzersizden 150 kat daha güçlü bir kasılmayla aynı anda tüm ana kas gruplarınız çalıştırılmaya başlanır, üstelik sadece 20 dakikalık seanslar ile. Kısaca, size özel antrenörünüz ve belirlediğiniz program ile istediğiniz vücuda kavuşmak artık hayal değil!

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here